Po sukcesie w Mediolanie w sierpniu 2018, przyszła kolej na pokaz sukien ślubnych w samej "jaskini lwa" czyli berlińskiej Loewen Hall. Pokaz odbędzie się 14 stycznia w poniedziałek o godzinie 17. Zostanie zaprezentowanych dwanaście sukien ślubnych.

"

Fashion Hall Berlin" to wydarzenie stworzone zarówno dla młodych projektantów jak i renomowanych marek modowych już w 2014 roku i od tego czasu stał się stałym elementem stylowego i efektywnego prezentowania nowych kierunków mody podczas Fashion Week Berlin.

Suknie na pokazie prezentować bedą dwa zasadznicze trendy w modzie ślubnej. Jakie? Zobaczycie na relacji z pokazu już 15 stycznia.

Pokazowi towarzyszyć bedzie prezentacja multimedialna w którym Dominiak Design zaprosi... na indywidualne sesje przymiarkowe do Kalisza. Skoro ślub jest tak ważnym wydarzeniem w życiu każdej osoby, to może warto wsiąść w samochód i pojechać cztery godziny do najstarszego miasta w Polsce, żeby mieć kompletnie unikalną suknię? Projektantka liczy na zainteresowanie swoimi kreacjami ze strony berlińskiej klienteli.

Częścią pokazu będzie prezentacja Kalisza, jako urokliwego miasta o bardzo długiej historii. W pokazie zostaną wykorzystane ujęcia Kalisza z popularnego serwisu Instagram calisia_pl. 

Tym razem zatem Dominiak Dsign pokaże się w dwóch rolach: kreatorki niezwykłych sukni ślubnych, a jednoczesnie promotorki miasta Kalisza. Taka promocja miasta możliwa jest dzięki przychylności władz miasta, które w bardzo życzliwy sposób podeszły do kwestii współpracy z marką Dominiak Design. 

W ten nietypowy sposób Kalisz zaistnieje dla obecnych na pokazie blogerów, entuzjastów mody i przedstawicieli europejskich mediów.

Poniedziałek został wybrany scelowo: jest to pre-opening do berlińskiego tygodnia mody. Dominiak Design znowu w centrum wydarzeń.

Link do strony wydarzenia: https://fashion-hall.de/dominiak-design/