Możemy śmiało powiedzieć że mamy kolejny sukces! Nasze suknie zdominowały licytację charytatywną na rzecz Fundacji “Akogo?” która odbyła się 23 listopada w Hotelu Belotto w Warszawie.

W trakcie licytacji za nasze suknie pozyskano ponad 6000 zł.( całość przychodów z licytacji to 26 000 zł). Kwota ta zostanie przeznaczona na wsparcie Kliniki BUDZIK założonej przez Panią Ewę Błaszczyk. Klinika powstała w 2013 roku jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka i od początku jej istnienia udało się wybudzić ze śpiączki 51 dzieci.

W 2016r. odbyło się uroczyste oddanie budynku Kliniki „Budzik” dla osób dorosłych w śpiączce, na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie, w której również zostali już wybudzeni pierwsi pacjenci.

Obecnie Fundacja Pani Ewy Błaszczyk skupia się na pracach związanych z poszukiwaniem najnowszych światowych metod wybudzania pacjentów ze śpiączki oraz pozyskaniem środków i wybudowaniem kliniki „Budzik” dla dorosłych przy szpitalu Bródnowskim, w Warszawie.

W trakcie gali miała miejsce premiera kalendarza, w którym między innymi suknie Dominiak Design pojawiają się na znanych kobietach polskiego biznesu. Suknie na żywo prezentowała z energią i prawdziwą radością życia, modelka i aktorka: Małgorzata Horyń –

 

Olszewska.

Licytację z pasją i zaangażowaniem poprowadził aktor Paweł Burczyk.