Iwony Węgrowskiej nie trzeba przedstawiać nikomu. Mimo, że jest gwiazdą, to zupełnie normalna i otwarta na ludzi ( choć zdecydowanie nieprzeciętna) kobieta. Nic dziwnego, że jej pojawienie się na gali fundacji Akogo? w Warszawie zostało podchwycone przez media.

 

 

 

Gwiazda znakomicie zaprezentowała się w naszej kreacji. Jej ciemne włosy znakomicie kontrastowały z czerwienią sukni. Docenił to jeden z najpopularniejszych portali poświęconych życiu gwiazd i celebrytów: Plejada.pl, który szeroko opisał w artykule nową kreację Iwony. Warto dodać, że plejada.pl według dostępnych w sieci rankingów ma prawie sto milionów odsłon stron w ciągu miesiąca! Zatem fama niezwykłej czerwonej sukni poniosła się szeroko.  

Oto link do artykułu

 

Ale nie będziemy powielać tej sukni - straciłaby wtedy wyjątkowość. Będziemy robić podobne, ale nie jednakowe. Bo przecież każda z Pań chciałaby mieć ta jedną, niepowtarzalną własną suknię. Wiedząc to, dajemy każdej z Was, drogie Panie zawsze coś wyjątkowego. Bo każda suknia to dla nas przygoda i nowe odkrycie.

 

Publikacja zdjęcia z profilu facebook Iwony Węgrowskiej, za Jej zgodą.